Kayalar Oto San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak faaliyet göstermekte olduğumuz Land Rover yedek parça sektöründe yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyimini,  satışa hazır halde olan ROCAS markası adı altında sunmaktan gurur duyuyoruz.

5000'den fazla ürün çeşitliliğiyle piyasada yerini alan yeni markamız ROCAS kaliteli ürün yelpazesiyle birlikte daha da ileriye gitmeyi hedeflemektedir. Rocas markası ile siz değerli müşterilerimize en uygun ve kaliteli yedek parça tedariğini sağlamaktayız.

Sektördeki gücümüzün sembolü olan ROCAS markamız ile yurtiçi ve yurtdışı fuarlarda yerimizi alarak markamızı dünya çapında bir marka haline getirmeyi hedeflemekteyiz.

Kalite ifadesi ile bütünleştirdiğimiz ROCAS markamızla satışa sunulan tüm ürünlerimiz müşterilerimize güven vermektedir.

Markamızın değişmez prensipleri,  daima kalite, kalitemize duyulan güven, zamanında ürün teslim ve uygun fiyat politikası olmuştur.  Firmamız yılların tecrübe ve deneyimiyle sahip olduğu gücünü, Kayalar Oto San. ve Tic. Ltd. Şti. kalite güvencesi altında Türkiye’nin ve Dünya’nın dört bir yanında büyük bir marka olma yolunda ilerlemeye devam edecektir.