1979 Yılında kurulan Kayalar Oto San. ve Tic. Ltd. Şti. başarılı geçmişi ile günümüzde Otomotiv Yedek Parça Sektöründe faaliyet göstermekte ve grubunda kaliteli hizmet ilkesini esas alarak lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.

Kayalar Oto San. ve Tic. Ltd. Şti. ulaştığı başarının arkasında müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi yatmaktadır; maddi kazanımlara değil tüm müşteri gurubunun yararlandığı ve yararlanabileceği kurumsal bir yapı oluşturarak gelişmektedir. Sosyal sorumluluk projelerinde gönüllü olmaktan kaçınmayıp, ülkemize faydalı olabileceğini ön gördüğü projelerde ise sponsor olarak yerini almaktadır.

Kayalar Oto San. ve Tic. Ltd. Şti. 40.000 kalem ürün çeşitliliğiyle 7.000 m2 kapalı alan üzerinde profesyonel ekibiyle hizmet vermektedir. Müşterileriyle marka kalitesini güncel bilgilerle paylaşmakta ve marka değerini sadece Türkiye sınırları içinde değil dünya pazarında yükseltmeyi hedeflemektedir. Hizmetlerimizi her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel esas alarak sunmaktayız ve bu doğrultuda siz değerli müşterilerimizden duyduğumuz takdir sözleriyle hedeflerimize ulaştığımızı görmekteyiz.

Kayalar Oto San. ve Tic. Ltd. Şti. hizmet ve kalite anlayışını müşterilerinin talepleri doğrultusunda geliştirerek, teknolojiyi takip ederek ve her geçen gün yenilenerek hizmet sunmaya devam etmektedir.

Vizyonumuz Müşteri memnuniyeti odaklı ürün çeşitliliği ile birlikte kaliteli ürün sürekliliğini ve uygun fiyat devamlılığını sağlamak.
Misyonumuz Firmamızın geleceğini koruyacak kalitemizi ve verimliliğimizi sürekli kılmak, satın alma maliyetlerini düşürerek rekabet gücümüzü arttırmak, teknolojiyi takip ederek yenilikçi yönümüzle müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlamak ve aranılan firma özelliğimizi kaybetmemek.
43 Yıllık Tecrübe
40000 Yedek Parça
% 100 Memnuniyet